درباره من

چرا و چگونه طراحی سایت را انتخاب کردم

   سال 1396 بود که در یک دفتر بیمه مشغول کار بودم که آن دفتر برای گسترش کسب و کارش اقدام به طراحی سایت برای نمایندگی اش کرده بود. از آنجایی که رابطه خوبی با رئیس مجموعه داشتم روزی که او در حال کار با پنل وردپرس بود از وی پرسیدم که این سیستم چطور کار میکند و وقتی که به سادگی و راحتی این سیستم و قابلیتها و امکاناتش پی بردم، در آنجا بود با توجه به تیپ شخصیتی ام، فهمیدم رسالتی که دارم در حوزه وب، اینترنت و طراحی سایت است.  

   از آن موقع با تکیه بر اراده خودم و با وجود تمام سختی ها در این راه قدم گذاشتم و هرروز خودم را ارتقاء دادم و فهمیدم که این کسب و کار با سرمایه گذاری بیشتر روی خودت هست که جواب می دهد.

بعد که با کتاب پربار اثرمرکب آشنا شدم فهمیدم که موفقیت در نتیجه اقدامات کوچک اما ادامه دار است که به بار می نشیند. و در ادامه این راه با همکاران حرفه ای آشنا شدم که خیلی در این زمینه مرا یاری دادند و همواره قدردان این افراد اثرگذار و بزرگ در زندگی ام می باشم.

امروز افتخار این را دارم که کسب و کار مردم عزیزمان را به سمت الکترونیک شدن پیش ببرم و انها را از لذت درآمد غیرفعال و همیشگی اینترنت بهره مند سازم.

سوابق و مهارتها

سایت ما را برای دوستانتان ارسال کنید