خرید وب سایت فروشگاهی

خرید وب سایت فروشگاهی

خرید وب سایت فروشگاهی

برای خرید وب سایت فروشگاهی تنها کافیست پس از مشاهده قسمت نمونه کارها و مشاهده توضیحات با ما تماس بگیرید. تا پس از مشاوره تخصصی کسب و کار آنلاین خود را با وبسایت فروشگاهی آغاز کنید.

سایتهای فروشگاهی با داشتن امکانات متعدد نسبت به فروشگاههای فیزیکی مغازه ها و فروشگاههای دیگر گزینه بهتر و جامع تری برای گسترش کسب و کار شما می باشد.

 

خرید وب سایت فروشگاهی

 

مزایای داشتن وبسایت فروشگاهی

 

قابلیت 24 ساعته بودن وبسایت

با داشتن یک وبسایت فروشگاهی شما از امکان فروش در 24 ساعت شبانه روز و بصورت کاملا خودکار بهره می گیرید.

هزینه راه اندازی بسیار پایین

شما با پرداخت هزینه بسیار پایین حداکثر تا 10 میلیون تومان به مدت یکسال در مقایسه با فروشگاههای حضوری که رهن و اجاره سرسام آوری دارند، می توانید از محیط اینترنت در سطح کشوری و جهانی کسب درآمد کنید.

پتانسیل درآمدی بسیار بالا

برخلاف فروشگاههای حضوری که میزان فروشش به عواملی چون منطقه واقع شده در شهر، میزان پاخور آن خیابان، فضای مغازه و تعداد نیروی فروش بستگی دارد.با خرید وب سایت فروشگاهی حرفه ای امکان بازدید های میلیونی و فروش های تعداد بالا را برای شما امکان پذیر می کند. و برای اینکار تنها کافیست شما دانش اصولی و یا فرد متخصص برای افزایش بازدید و فروش اینترنتی سایتتان را داشته باشید.

ثبت اطلاعات مشتریان برای فروشهای بعدی

یک ویژگی بسبار عالی درخصوص وبسایت های فروشگاهی ثبت اطلاعات کاربران در سایت است که به شما امکان راه اندازی کمپینهای فروش آخرماه و یا مناسبتهای ویژه را می دهد.

به این روش با محتوا نویسی هوشمند، رعایت اصول سئو، ایمیل و اس ام اس مارکتینگ براحتی مشتریانتان را چند برابر می کنید.

امکان اتصال به اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی

شما با خرید وب سایت فروشگاهی می توانید علاوه بر گرفتن مشتری از سرچ گوگل، با لینک کردن شبکه های اجتماعی خودتان به سایت میزان فروش و تعامل را چندین برایر کنید و میزان اعتماد کاربران را به برندتان افزایش دهید و با این کار شما سریعتر مشتریان وفاداری برای خود می سازید.

شما مشتریان عزیز می توانید با تماس با درگاههای ارتباطی ما از این لینک کسب و کار آنلاین خود را هرچه سریعتر راه اندازی کنید.

 

 

آخرین پستها

خرید وب سایت فروشگاهی

خرید وب سایت فروشگاهی