6 مورد از امکانات مهم سایت فروشگاهی

امکانات سایت فروشگاهی

امکانات وبسایتهای فروشگاهی به عوامل متعددی بستگی دارد که امروز باهم تعدادی از این امکانات را بررسی می کنیم .

1:طراحی عالی

برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی کاربرپسند باید به گونه ای در طراحی سایت اقدام کرد تا کاربران بعد از ورود به سایت جذب ظاهر زیبای آن شوند. بطور مثال داشتن اگر ما یک فروشگاه لباس داشته باشیم، بایستی از تصاویر مدلها با کیفیت بالا در اسلایدها استفاده کنیم و هماهنگی رنگها بکونه ای باشد که چشم کاربران را اذیت نکند.

2: سرعت بالا

سایت فروشگاهی باید سرعت بسیار خوبی داشته باشد تا کاربر از لود شدن صفحات خسته نشود. بایستی انتقال کاربر به صفحه خرید بسیار سریع انجام گیرد تا کاربر تجربه خوبی از سایت کسب کند و برای خرید های بعدی به سایت ما سر بزند.

3:نام نویسی راحت

در یک سایت فروشگاهی بایستی امکاناتی مثل نام نویسی راحت و ورود بسیار ساده کاربران با پنل مجهز کاربری وجود داشته باشد تا فرد بازدید کننده بسادگی به بخشهای مختلف پنل دسترسی داشته باشد.

4: درگاه پرداخت امن در سایت فروشگاهی

درگاه پرداخت سایت حساس ترین قسمت سایت است زیرا اطلاعات کارت بانکی مشتریان در آنجا برای خرید وارد می شود و دارنده سایت می بایست با بالاترین دقت درگاهها را انتخاب کند تا کاربران دچار حمله فیشینگ (صفحه پرداخت جعلی) و سایر روشهای سرقت از کارت بانکی خودشان نشوند

5: جست و جوی راحت محصولات

یکی از امکانات مهم در وبسیاتهای فروشگاهی داشتن جست و جوی راحت محصولات است زیرا اینگونه کاربر به راحتی می تواند محصول مورد نظر خود را یافته و از سایت ما خرید کند .

6:سئوی بهینه سایت فروشگاهی

سئو (SEO) مخفف کلمه search engine optimization یعنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو می باشد و این یعنی اینکه باید نوشته ها برگه ها و محصولات و طراحی کاری در تمامی سایتها را به گونه ای انجام داد تا کاربران بعد از وارد کردن کلمه مورد نظر مرتبط در سرچ گوگل یا سایر موتور های جستجو زودتر و ترجیحاً در صفحه اول گوگل به مطلب مورد از طریق سایت ما دست پیدا کند .

برای سایت فروشگاهی امکانات متعددی وجو دارد که ما در webarmin با دقت تمام تمامی این امکانات را در فروشگاه اینترنتی شما می گنجانیم تا بهترین نتیجه و بهره وری را داشته باشید.

 

آخرین پستها

امکانات سایت فروشگاهی

6 مورد از امکانات مهم سایت فروشگاهی